آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام بصورت کاملا تضمینی

در هر چیزی باید تجربه کسب کرد تا فهمید دیگران به دنبال چه چیزی هستند. در یک صفحه اینستاگرام قرار نیست که شما صرفا متکلم وحده باشید و دنبال کنندگان محتوای منتشر شده شما را مشاهده کنند. در این صورت افرادی که هشتگ خاصی را دنبال میکنند قادر به مشاهده پستهایی که شامل هشتگ مورد نظر است خواهند بود. چطور باید یک هشتگ را دنبال کنم؟ اگر نخواهم چیزی در اینستاگرام بفروشم، باز هم میتوانم از اینستاگرام کسب درآمد کنم؟ این موضوع به قدری مهم است که بعد از چند سال فعالیت اگر نام خود را در گوگل جستجو کنید در رتبه اول و در بخش اطلاعات گوگل به نمایش در خواهد آمد. برای به دست آوردن این اطلاعات میتواند از تعداد کامنتهای ارسالی، تعداد لایک پستها و آماری که در صورت داشتن صفحه تجاری میتوانید مشاهده کنید را ببینید. این کار از نظر افرادی که صفحه دو طرف مقابل را دنبال میکنند قابل مشاهده است و میتواند به هر دو پیج اینستاگرام کمک کند تا فالوورهای خود را با هم تلفیق کنند. This post was done by GSA Content Generator DEMO.

تمرکز خودتون رو روی پستهای اسپانسر شده برای برندهایی بذارین که میتونن به مخاطبان شما دسترسی پیدا کنن و شما رو به یک وسیله مناسب برای این کار تبدیل کنن. کاربری که به محتوای شما علاقه داشته باشد به مشتری و مخاطب اصلی شما تبدیل خواهد شد. به علی گوشزد کردیم نکتهای که این رویای او را به واقعیت تبدیل میکند، طی کردن قدم به قدم مسیر است. در نتیجه سرمایه گذاری که روی درآمد از طریق اینستاگرام میگذارید در اینجا به واقعیت خواهد پیوست. درگیر کردن کاربران روی مطالب باعث خواهد شد به صورت مرتب یک پست را به وسیله کامنتها دنبال کرده و با یکدیگر در حال گفتگو باشند. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بدون اینکه مجبور باشید هر روز سر ساعت از منزل بیرون بزنید و سرکارتان حاضر شوید می توانید با اینترنت و یک گوشی یا کامپیوتر کسب درآمد داشته باشید؟ بخش کپشن باعث میشود که پست شما معنیدار شود و دنبالکنندگان شما را به خنده، فکر کردن و برقراری ارتباط با برند شما وامیدارد.

کسب درآمد از اینستاگرام

بنابراین سعی کنید با این افراد در ارتباط بوده و حتی از آنها بخواهید که با صرف هزینه یا تبادل دو طرفه در افزایش تعداد فالوور صفحه اینستاگرام به شما کمک کنند. از بستن پیغامهای دایرکت دوری کنید و به کمک گزینه پاسخ سریع در اینستاگرام سعی کنید پاسخهای متداولی که کاربران از شما دارند را یافته و در اکانت خود ذخیره کنید، در این صورت به راحتی میتوانید پاسخ کاربران را در زمانی کوتاهتر داده و تعامل بیشتری با آنها داشته باشید. از قرار دادن نامهای فیک و غیرواقعی برای صفحه خود دوری کنید. از این فضا برای معرفی خود، محصول و شرکتتان استفاده کنید. در قسمت آخر سایت خود، لینک پیج فروشگاهی خود را نیز قرار دهید. علاوه بر این میتوانید اطلاعاتی همچون شماره تلفن، آدرس ایمیل و موقعیت مکانی خود را به صورت دکمه در زیر بخش بیوگرافی پروفایل خود درج کنید که در این صورت راه برای ایجاد ارتباط آسانتر شده و کسانی که قصد دارند در پیج شما تبلیغات قرار دهند، شما را بهتر پیدا میکنند. سعی کنید تا جای ممکن با دنبال کنندگان خود در ارتباط نزدیکی قرار بگیرید تا با شما احساس راحتی داشته باشند. استفاده کنید و با هم در ارتباط باشید.

هم تا حدی افزایش یافته است.

برندهای بزرگی مثل زارا و مایکل کورس هم برای افزایش فروش خود از اینستاگرام استفاده میکنند. این است که با داشتن یک اکانت اینستاگرام قدرتمند، میتوانید هزاران مخاطب هدفمند را به کسبوکار خود جذب کنید، با آنها در تعامل باشید، اطمینان آنها را جلب کنید و با بکارگیری راههای کسب درآمد از اینستاگرام، از آن درآمد کسب کنید. خوبی این مدل کسب درآمد این است که شما لازم نیست حتما تعداد مشخصی فالور داشته باشید تا اسپانسر جذب کنید، بلکه کافیست نرخ تعامل فالورهای شما بالا باشد. فروش فالوور هم از دیگر روش های کسب درآمد در اینستاگرام است، در صورتی که شما قادر باشید فلورهای زیادی را جذب کنید، می توانید این فالوورها را به دیگر پیج ها بفروشید و درآمد زیادی از این راه کسب کنید. همچنین میتوان عنوان داشت که افراد معروف یا به اصطلاح سلبریتی ها که دارای محبوبیت و دنبال کنندگان (فالوور) زیادی هستند. راههای زیادی برای پول در آوردن از اینستاگرام هست. با گسترش راههای تبلیغاتی، راههای کسب درآمد از اینستاگرام هم تا حدی افزایش یافته است. دلیل آن هم بالا بودن تعداد کاربران و از همه مهمتر عدم آشنایی با راههای افزایش امنیت در اینستاگرام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *