آموزش کسب درآمد از اینستاگرام Instagram و کسب درآمد طریق اشتراک فایل شبکه های اجتماعی

در ابتدای آن جلسه، سؤالهای زیادی در ذهن علی وجود داشت اما تا ما بودیم، غمی نداشت. همکاری با فروشندگان عمده محصولات و فروش آنها با سود پایین، یکی از استراتژیهای موثر در جذب مشتری در ابتدای فعالیت میباشد. اینستاگرام پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی است و یکی از بهترین مکانها برای کسب درآمد از اینترنت است. فکر کردن به اینکه از رخت خوابمان بیرون نیاییم و در خانه بمانیم و پول پارو کنیم برای همه وسوسه کننده است، اما باید به شما بگویم که از این خبرها نیست! راه حل چیست؟ برای اینکه بهترین بایو را برای پیج اینستاگرامی خود بنویسید باید از یک فرمول پیروی کنید. برای اینکه بخواهید فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کنید اول باید نرم افزار آن را روی موبایلتان نصب کنید. بعنی اگر شما به صورت حرفه ای روی این برنامه کار کنید، میتوانید شغل های دیگر را رها کرده و فقط روی این موضوع تمرکز کنید. 3. میتوانید با خرید از عمده فروشیها، کالای مدنظرتان را با قیمت ارزان بخرید و با سودی مناسب، آن را به فروش برسانید؛ کاری که بسیاری از پیجهای فروش در اینستاگرام انجام میدهند.

بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی نیز دقیقا همانند کسب و کارهای سنتی برای مدیریت بخشهای مختلف کسب و کار نیاز به مدیر دارند و یکی از عناوین شغلی رایج که احتمالا بارها نیز نام آن را شنیدهاید «مدیریت صفحه اینستاگرام» یا Admin Instagram است. برای این کار، باید ابتدا ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار میدهد را خوب بشناسید. فقط کافی است یک صفحه اینستاگرام راه اندازی کنید و نسبت به جذب فالوور اقدام نمایید. حتما از این روش هم برای افزایش درآمد از اینستاگرام استفاده نمایید. اگر برای شما تامین و ارسال کالا مقدور نیست، بهترین کار این ممکن این است که در فروش محصولات برندهای محبوب همکاری کنید و سپس پورسانت خود را از فروش دریافت نمایید. یادتان نرود، قدم به قدم شروع کنید ! به جز همه این موارد، باید کپشنی برای پست بنویسید که مخاطب پسند باشد، حتماً مقاله چطور خوب کپشن بنویسیم؟ ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چه صفحاتی دارای بیشترین مخاطب هستند؟ یا ممکن است با پیجهای زیادی رو به رو شوید که در بایو خود نوشتهاند:”داستانهای روزانه من و فلانی” و از این دست جملات و بعد متوجه میشوید که آن پیج متعلق به یک بلاگر اینستاگرام است (اگر نمیدانید بلاگر به چه کسی گفته میشود نگران نباشید، در ادامه مقاله به این موضوع میپردازم).

کسب درآمد از اینستاگرام

حالا اگر مشتاق شدهاید تا ببینید با چه روشهایی میتوانید از این بستر پولساز استفاده کنید، در ادامه مقاله با من همراه باشید. اگر مدتی با این پیج همراه باشید کاملا متوجه میشوید که درصد زیادی از فالوورهای این پیج هوادار پیج هم هستند و خریدهای زیادی از این تیم انجام میدهد. همچنین این دوره کاملا کاربردی طراحی شده و سعی شده از پرداختن به هرگونه بحث اضافی و حواشی پرهیز شود. برای مثال میتوانید در یک حوزه که به آن علاقه دارید، از کار با نرم افزار فتوشاپ گرفته تا آموزش گلیم بافی، تخصص به دست آورده و دوره آموزشی برگزار کنید. اینفلوئنسر یعنی شخصی که در یک حوزه خاص و مرتبط با تخصصش تاثیر گذار است و تعداد زیادی مخاطب دارد که کاملا نظرات و پیشنهاداتش را قبول دارند. دقت کنید برندها و تجارت های بزرگ کمتر در این گونه مسائل دخالت می کنند مگر این که در حوزه تخصص آن ها باشد و تاثیرگذاری مثبت داشته باشند. اینفلوئنسرها با معرفی محصولات و خدمات برندها به شکل نا محسوس، باعث میشوند تا تعداد زیادی از مخاطبانشان به سمت خرید از برندها هجوم ببرند.

همانطور که در تصویر مشخص است، میزان سرچ شدن عبارات خرید لایک و فالوور اینستاگرام حدودا ماهی بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ است! این اعداد یعنی درآمد تضمینی فروش لایک و فالوور اینستاگرام. البته برای این کار شما نیاز به یک سایت دارید تا مشتریانی که در اینستاگرام با کار شما آشنا شدهاند، برای انجام فرآیند خرید و آشنایی یشتر با روند کار شما به آن هدایت شوند. یعنی چه؟ برای مثال شما در استان خراسان جنوبی، مهد زعفران ایران، زندگی میکنید، پس چرا دست به فروش محصولی که تمام ایران به دنبال آن میگردند نزنید؟ در نهایت به یک جمع بندی کلی از این مقاله میرسیم که اینستا گرام یکی از پلتفرم های بسیار مؤثری است که همه کسب و کارهای اینترنتی باید در بازاریابی و فروش خود از آن استفاده کنند چون استفاده از اینستگرام آسان و رایگان است و نیاز به فیلتر شکن ندارد وبا داشتن یک موبایل یا تبلت در دسترس است و در ایران دارای بیشترین بازدید است. بدون هیچ تردیدی یکی از بهترین راههای کسب درآمد از اینستاگرام تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر (Influencer) است. فروش محصول در اینستاگرام خیلی سخت تر از ارائه خدمات یا کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه است. شما میتوانید با افرادی که محصول یا خدماتی ارائه میکنند مذاکره کنید، به این صورت که محصول از آنها و بستر فروش از شما. This data was done by GSA Content Generator Demoversion!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *