اموزش کسب درآمد از اینستاگرام 0 تا 100 – اینستاگرام

مثلاً در فوریه سال ۲۰۱۹ مشخص شده که بیش از یک میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد که ۵۰۰ میلیون نفر از آنها به طور دائم صفحات و استوری های خود را آپدیت میکنند. از آنجایی که این روش، یکم ریزه کاری میخواهد، شک داشتیم که به او پیشنهادش کنیم. انتخاب ساعت مناسب برای گذاشتن پست و استوری، یکی دیگر از ریزه کاری های کسب درآمد از اینستاگرام است. هر مهارت یا تخصصی که دارید میتوانید آن را آموزش دهید و از آموزش آن کسب درآمد داشته باشید، در اینکار باید مقداری آموزش رایگان در پیج منتشر کنید تا کاربران جذب شما شوند و به میزان تسلط و علم شما اعتماد کافی را بدست آورند، سپس میتوانید با برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های مختلف به کسب درآمد بپردازید همچنین میتوانید آموزش های خود را بصورت ویدیو تهیه کنید و در قالب یک دوره آموزشی بصورت غیرحضوری بفروش برسانید.

چراکه جواب همه سؤالهایش را به سادهترین شکل، به او دادیم. با این حال، این اطمینان را به او دادیم که میتواند از طریق اینستاگرام، درآمدی چشم گیر داشته باشد. اول از همه پیشنهاد دادیم که هدف اصلی خودش را مشخص کند. هر استراتژی یا روشی که برای زمانبندی پستهایتان دارید؛ نکته مهمتر این است که یک روتین مشخص برای تولید محتوا داشته باشید. اگر قصد دارید در اینستاگرام بلاگر شوید ابتدا باید آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را ببینید و سپس کم کم شروع به فعالیت کنید. یکی از مهمترین توصیههای ما به علی و همه شماهایی که میخواهید در این راه قدم بگذارید، چند بُعدی بودن است. حالا میخواهیم خاطرهای که از آموزش قدم به قدم کسب درآمد از اینستاگرام به علی گفتیم را با شما مطرح کنیم. به این ترتیب، به راحتی به کسب درآمد از اینستاگرام میپردازند. در اینستاگرام چگونه باید یک عکس را بچرخانم؟ با سلام. پکیج های ما کاملترین پکیج های کسب درآمد هست و همه روشهای کسب درآمد از تلگرام و اینستاگرام بصورت فیلم و pdf آموزشی داخل پکیج قرار داده شده و تمامی آموزشهای لازم در زمینه کسب درآمد را از پایه شامل میشه.

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره های زیادی در زمینه های مختلف ، برای حضور تو اینستاگرام برگزار شده ، ولی این دوره ها برای ما معمارا زیاد مفید نیست . بلاگر ها در موضوعات مختلفی فعالیت میکنند که پیشنهاد میکنم اگر به اینکار علاقمند هستید مقاله ” آموزش بلاگری ” را بخوانید… البته لازم به ذکر است که برخی افراد تنها روزانه شاید 30 دقیقه روی پیج خود وقت می گذارند اما ماهانه چند میلیارد تومان درآمد دارند. شاید باورش سخت باشد که در حال حاضر نوجوانان خوشفکر و با حوصله ۱۳ تا ۱۹ ساله از راه اینستاگرام، درآمدهای باورنکردنی کسب میکنند که در برخی مواقع از حقوق کارمندان و مهندسان نیز بیشتر است. اما در اینستاگرام کسانی هستند که به صورت روزانه درآمدهای هنگفت و میلیونی دارند که شاید برجستهترین آنها کریستیانو رونالدو و سلنا گومز باشند. بلکه بعد از دیدن ویدیوها، یاد میگیرین که چطور در این بستر به مرحله کسب درآمد برسید .

چطور باید یک هشتگ را بعنوان پیام با استفاده از قسمت دایرکت اینستاگرام بفرستم؟ چطور باید یک استوری را از قسمت بایگانی استوری های خود به اشتراک بگذارم؟ پس به خودتان رجوع کنید و ببینید که کدام یک از روشهای معرفی شده برای شما مناسبتر است. اگر میخواهید تصویر از خودتان باشد؛ تصویری را انتخاب کنید که واضح باشد و پسزمینهٔ سادهای داشته باشد. یک بار دیگر اینستاگرام را باز کنید و ببینید که چه قابلیتهایی دارد. این آمارها نشان میدهد که حتی افرادی که متعلق به نسل جدید نیستند، باز هم به استفاده از اینستاگرام علاقه دارند. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها، به دلیل کمبود وقت، مدیریت پیج خود را به دیگران می سپارند. در حال حاضر اما بیشتر از ۳، ۴ ساعت در روز بر روی صفحه خودم وقت نمیگذارم. با این حال باید صبوری به خرج بدهد و به نتیجه کارش، ایمان داشته باشد. این آمارها به خوبی نشان میدهد که کسب درآمد از اینستاگرام چندان سخت نیست و شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام با طیف وسیعی از افراد جامعه مواجه هستید که هم از لحاظ تنوع جنسیتی، هم از لحاظ تنوع سن و هم از لحاظ تنوع فرهنگی بسیار غنی هستند. This was created by GSA Content Generator Demoversion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *