ثروتمندان خاص اینستاگرام چه کسانی هستند؟

حتی میتوانید عمدا اشتباهاتی را داشته باشید که دیگران با ارسال کامنت درگیر یک پست شوند، مهم نیست که شما کار را به درستی انجام داده باشید یا خیر، موضوع مهم رساندن پیغام است. مهم این است در اینستاگرام عرضه کنید و بفروشید. آن را بسازید! و بعد آنها را عرضه کنید. من افرادی را میشناسم که با فروش محصولات از اینستاگرام میلیاردر شدهاند، اگر شما این مقاله را میخوانید به شما قول می دهم با خواندن این مقاله ایده های بسیار عالی برای کسب درآمد از اینستاگرام به شما خواهم داد. تازه اگر ربط داشته باشند، چند درصد آنها مصمم به استفاده از محصولات شما هستند؟ با توجه به اعلام این خبر، فروشگاه اینستاگرام در این تابستان و در ایالاتمتحده شروع به کار خواهد کرد، به همین جهت قرار است در اواخر سال جاری یک زبانه فروش جدید در نوار ناوبری اضافه کند، بنابراین میتوانید تنها با یک ضربه به فروشگاه اینستاگرام بروید. اگر یک صفحه با ارزش دارید که ماهیانه چندین میلیون درآمد برای شما دارد، به محض انتشار نسخه جدید بررسی کرده و ببینید که در نسخه جدید چه تغییرات و امکاناتی به اینستاگرام اضافه شده است و از آنها استفاده کنید. اول این که شما باید قبل از اینکه تبلیغات طولانی و گسترده ای انجام دهید پیج های مختلف را بررسی کنید و متوجه بشید که کدام یکی از آن پیج ها بازخورد بیشتری دارد و حتی میتوانید از چند اینفلوئنسر بپرسید که هزینه پست گذاشتن طولانی مدت برای شما چقدر است؟

در این مقاله از ودیانا قصد داریم یکی از این شبکههای اجتماعی یعنی اینستاگرام را با هم بررسی کنیم و روشهای درامد از اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. بعضی از سایتهای فروش تنها یه بازار آنلاین نیستن، بلکه یه بستر تجارت الکترونیکی با ویژگیهای رسانههای اجتماعی هستن. اگر در حال حاضر صاحب یک برند هستید، استفاده از بستر اینستاگرام برای فروش، باید به استراتژی بازاریابیتان اضافه شود. در ادامه به معرفی برخی راهکارها برای اینکه یک استراتژی خوب داشته باشید میپردازم. در این روش با ترفندهایی که در ادامه بهتون آموزش میدم، به تعداد قابل توجهی دنبالکننده یا فالوور میرسید و تبدیل به یک رسانه پر بازدید میشید، سپس با قرار دادن تصاویر تبلیغاتی در بین محتوای منتشر شده، به درآمد خوبی میرسید. یعنی تک پروفایل شما در استوری پیج های معروف قرار گرفته و مخاطبان از آن طریق به پیج شما هدایت می شوند. مهمترین مسئله برای بالا بردن میزان فعالیت در پیج اینستاگرام محتوا سازی در اینستاگرام و تولید محتوا در اینستاگرام به صورت اختصاصی است. برخی از این قابلیتها به صورت اختصاصی مختص خود اینستاگرام هستند و برخی هم با تقلید از سایر رسانههای اجتماعی به وجود آمده است که هر یک از این ابزار امکان استفاده تبلیغاتی و درآمدزایی از پیج اینستاگرام را به شما خواهد داد. Content was created by GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

مطلب مرتبط: کسب و کار اینترنتی خود را چگونه و با چه هزینه ای شروع کنیم؟ البته هیچ وقت در یک کسب و کار اینترنتی نباید ناامید شوید، چرا که در همه موارد صرفا تعداد فالوور بالا ملاک نیست و هدفمند بودن و مشخص بودن جامعه هدف که همان فالورها باشند در اولویت است، چرا که افراد دنبال کننده مشتری واقعی هستند و از خدمات و محصولات ارائه شده حتما استفاده خواهند کرد، اما در حالتی که بازار هدف مشخص نباشد، با لیست بزرگی از فالوور مواجه هستید که نمیدانید اصلا به کسب و کار شما ربط دارند یا خیر؟ برای اینکه بتوانید فالوورهای خود را افزایش داده و از نهایت قابلیتهای اینستاگرام جهت رشد و پیشرفت صفحه خود استفاده کنید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید بهروز بودن در استفاده از امکانات این شبکه اجتماعی است. «یک صفحه با تعداد یک میلیون دنبال کننده در حدود ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد اما خود ما به هیچ عنوان حاضر نیستیم این صفحه را بفروشیم. از کپشن مناسب استفاده کنید و توضیحات کاملی را در پست خود ارائه دهید، از روش های هشتگ گذاری درست و هدفمند در محتوای خود استفاده کنید تا کاربران از آن طریق پست شما را ببینند، بیشتر از 25 هشتگ در پست خود نگذارید.

اینستاگرام از هر چند ماه یک بار قابلیت جدیدی را به خود اضافه میکند. در سال 2017 اینستاگرام این قابلیت را اضافه کرد که اکانت های بالای 10 هزار فا لوور بتوانند استوری های لینک دار داشته باشند. و هم با فروش آموزش اون به درآمدم اضافه می کنم. برخی برای به دست آوردن فالوور بیشتر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. چرا که میزان درآمد پیج های اینستاگرام به رقمی که در بخش Follower نمایش داده میشود بستگی خواهد داشت. در همین حین هم از روشهای گفته شده برای کسب درآمد استفاده میکنند و در نهایت صفحات را با قیمتهای بسیار بالا به کسانی که به دنبال خرید پیج اینستاگرام هستند میفروشند. تصاویری از زوایای مختلف بگیرید و روی آنها حسابی کار کنید و در نهایت یکی از بهترین زاویهها را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید. این شبکهها به گونهای طراحی شدهاند که طیف عظیمی از محصولات را برای شما انتخاب کنند. یکی دیگر از روش های کسب درامد از اینستاگرام که خیلی از کاربران انجام میدهند، در اینستاگرام اقدام به فروش محصولات دیگران می کنند. داشتن یک صفحه با 1000 فالوور واقعی که مشتری واقعی کسب و کاری هستند، از یک صفحه با بیش از یک میلیون فالوور که مخاطبشان مشخص نیست چه صنفی را تشکیل میدهند، بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *