راه های کسب درآمد از اینستاگرام با سفر کردن

با پاسخ گویی مناسب، شما به مخاطبانتان میگویید که: من همیشه در دست رس شما هستم و در جهت رفع مشکلات و نیاز های شما آماده ام. آیا من قابل اعتماد هستم؟ آیا کسب درآمد از اینستاگرام شدنی میباشد؟ روش سوم: برندسازی. این روش مخصوص صاحبان کسبوکارهاست که از پتانسیل اینستاگرام برای توسعه برند و بازاریابی خود استفاده میکنند. هر چه سریعتر از این فرصت برای رشد و توسعه کسب و کار در اینستاگرام استفاده کنید. من چه چیز ویژه ای دارم برای ارائه کردن؟ در صورتی که بتوانید فالوورهای خود را از طریق برگزاری مسابقات مختلف به چالش بکشید، در جذب و حفظ فالوورهای پیج اینستاگرام خود موفق تر خواهید بود، برای این کار حتما از استوری و لایوها استفاده کنید. مثلا اگر یک پیج آموزشی دارید میتوانید دوره های آموزشی فشرده و کوتاه را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید و یا در پست های اینستاگرام شروع به آموزش دادن های کوتاه یک دقیقه ای بکنید. تجربه ثابت کرده تصمیمات انسان ها بیشتر از این که با عقل باشد با احساس آنها است.مخاطبان شما میخواهند که شگفت زده بشوند،نیازهایشان راحت رفع بشود و حسابی سرگرم شوند،شما برای این سه موارد چه کارهایی میتوانید بکنید؟ از آن ها بخواهید علاوه بر این که نظر خودشان را برای شما بنویسند از دوستانشان دعوت کنند تا در این بحث شرکت کنند. This content has been generated with GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

علاوه بر این الگوریتم های جدید اینستاگرام خیلی روی این مسئله حساس هستند و اکانت هایی که این قانون را زیر پا میگذارند دچار افت بازدید میشوند اگرچه دارای فالوورهای زیادی باشند. علاوه بر این، براساس آمار دیگری، حدود 42 درصد از جمعیت ایران در این شبکه حضور دارند. قرار نیست که کل 80 میلیون جمعیت ایران مشتری شما باشند ،شما تنها کافیست که مخاطبین خود را نیاز سنجی کنید و آنها را راضی نگه دارید و در قدم اول از مخاطب به مشتری و بعد به مشتری گرم و داغ تبدیلشان کنید. یعنی بدانید که اغلب مشتریان در برخورد اول چه می خواهد بدانند و شما چه جوابی باید بدهید و بعد از پاسخ گویی چگونه باید پیشنهادهای خود را مطرح کنید و در آخر چگونه آن را به خرید توسط مشتری تبدیل کنید و حتی برای بعد از خرید هم برنامه داشته باشید که چگونه قرار است مشتری را به یک فرد دلبسته به خودتان تبدیل کنید. مخاطبان در اینستاگرام دنبال چه هستند؟

پاسخگویی مداوم و با صبر و حوصله میتواند اعتماد مخاطبان را جلب کند. پس شما هم بررسی کنید و ببینید که چه مسابقات و کمپین هایی مناسب بیزینس شما و هم در عین حال جذاب برای مخاطبین است و میتواند منجر به درگیر کردن هرچه بیشتر مخاطبین با شما شود؟ ما در آکادمی 98 بعد از بررسی بسیاری از پکیج های موجود در سطح وب نواقص بسیاری زیادی را داخل آنها مشاهده کرده ایم. در ادامه، چند راه موجود برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام را بررسی میکنیم. برای رسید به یک هدف گذاری مناسب و اصولی شما نیاز دارید که حتما مطالعه بیشتری در این حوزه داشته باشید و از اهل فن هم مشاوره دریافت بکنید. اگر بتوانید در این زمینه قوی ظاهر شوید، مطمئناً در آینده اقامتگاه ها و مکان های بوم گردی برای تبلیغات به سراغ شما می آیند یا اینکه شما می توانید پیشنهاد خودتان را برای آنها ارسال کنید. خب سود این کار این است که اگر شما با لینک آن طرفی که تبلیغ کرده در سایت شرط بندی عضو شوید، بابت هر سودی که شما در آن سایت میکنید صاحب پیج تبلیغ کننده ۳۰٪ سود میکند. Article has been created by GSA Content Generator DEMO!

گذاشتن بنر داخل استوری در یک بازه ی یک روزه، و قرار دادن تگ پروفایل یا آدرس سایت است. پس حتماً یک برنامه عملی و روزانه برای گذاشتن پست و استوری ها به طور منظم و مداوم داشته باشید و به این نکته هم توجه داشته باشید که موفقیت یک شبه به دست نمیاید پس اگر در روزهای اول هیچ بازخوردی از طرف مخاطبان ندیدید،دلسرد نشوید و با قدرت ادامه بدهید. در همین راستا برای به دست آوردن فایل بیشتر برخی ها اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کند این فالورها میتوانند واقعی یا فیک باشند. برخی تصور میکند که اینستاگرام نمیتواند جایی برای شروع یک کسبوکار جدی باشد و احتمالا آنهایی که در اینستاگرام کار خود را آغاز میکنند برای همیشه یک کسب و کار اینستاگرامی خواهند ماند و چیزی بیشتر از یک پیج نخواهند بود. تعداد لایکها و کامنتهای یک پست از پیج خود را جمع کنید و سپس عدد به دست آمده را بر تعداد فالورها تقسیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *