شما هم میتوانید با این 8 نکته کسب درآمد از اینستاگرام کنید

به همهی آنها پیام دهید و بگویید من برای شما مشتری تبلیغات میآوریم اما مثلاً 20 درصد از هر تبلیغ هم برای خودم بر میدارم. مثلاً بگویید بسته معمولی تبلیغات 1 میلیون تومان، حرفهای 10 میلیون و… حال آنها با دیدن پیشنهاد شما و تولید محتوای شما متوجه میشوند که شما در این کار حرفهای هستید. در سایتهای کاریابی که بگردید با عناوین همچون خانم یا آقای مسلط به تولید محتوا برخورد خواهید کرد. کسانی که ادمین پیج میشوند باید به فتوشاپ، برنامههای ادیت عکس و ویدیو موبایل کاملاً مسلط باشند. 76 درصد از مردم عنوان کردند که به تبلیغاتی که توسط مردم عادی گفته میشوند بیشتر اعتماد میکنند و 82 درصد از مشتریان نیز قبل از خرید یک کالا با دوستان خود مشورت میکنند. درآمدی که میتوانید از طریق مجری تبلیغاتی اینستاگرام بهدست بیاورید بسته به تعداد تبلیغ و قیمتی است که ارائه میدهد. به همین دلیل باید از قبل یک قیمت از بازار بهدست بیاورید.

از بحث دور نشویم، چطوری از اینستاگرام پول در میاد؟ اما یکی دیگر از نکات جالب توجه در خصوص تعداد کاربران اینستاگرام در جهان آن است که تعداد مخاطبان زن نسبت به تعداد مخاطبان مرد در آن بیشتر و به ترتیب به میزان 51 و 48 درصد است. بازدهی تبلیغات برند سازی بسیار بیشتر از تبلیغات معمولی می باشد زیرا در استفاده از این تبلیغات از شخصیت های معروف استفاده شده است که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد و به خاطر ان شخص فروش محصولاتشان را افزایش می دهند. کسب و کارها می توانند کالاهایی را که میخواهند در فروشگاه خود به نمایش بگذارند انتخاب کرده و سپس با یک کاور و رنگ هایی که برند خود را نشان می دهند، ظاهر و حس فروشگاه خود را سفارشی کنند. برخی از آگهیها معادل دلاری درآمد را هم درج کردهاند یا مدعی شدهاند افراد میتوانند درآمد خود را به ارزهای دیگری چون دلار و روبل دریافت کنند. همزمان با رشد دنیای اینترنت دنیای رسانه های اجتماعی هم پیشرفت پیدا کرد و راهی شد برای تعامل و انتقال پیام ها، عکس ها و فیلم و انواع فایل های رسانه ای با یکدیگر، سوشال مدیا باعث افزایش ارتباطات بین کاربران می شود. Article has been created with GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از اینستاگرام

در این روش عکس برداری و فیلم برداری و ادیت آنها بر عهده شما میباشد. در صورتی که تدوین و فیلم برداری را به خوبی می دانید با ایجاد تیزرهای تبلیغاتی می تواند درآمدی جذاب را برای خود فراهم نمایید. یعنی اگر شما بتوانید تنها بیست هزار بازدید برای یک استوری در روز بگیرید میتوانید روزانه صد هزارتومان درآمد داشته باشید.حال در نظر بگیرید که شما روزانه برای پنج نفر بنر تبلیغاتی بگذارید و برای هر یک بازدیدی بیش از پنجاه هزار کاربر بگیریبد،واقعا درامد خوبی میشود.البته به این نکته توجه کنید که استفاده زیاد از بنر های تبلیغاتی در پیج شما باعث می شود که کاربرانتان خسته شوند و به ترک پیج شما فکر کنند! همانطور که به وضوح میبینید، افراد بسیار زیادی با ایدههای مختلفی توانستهاند تا به کسب درآمد بسیار قابل توجهی از اینستاگرام دست پیدا کنند. اما خرید این صفحات آماده خیلی هم به صرفه نیست و در صورت تغییر محتوای پیج، احتمال ریزش بسیار بالا است. بنابراین رقابت در این نرم افزار بسیار شدیدتر از چیزی است که شما فکر میکنید و باید از قبل برنامه ریزی داشته باشید. میدانیم که شگفتزده شدهاید و قصد دارید هر چه سریعتر کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید ولی کسب و کار در اینستاگرام مراحل خاص خود را دارد که باید این مراحل را گام به گام طی کرد.

هزینهی هر پست یا استوری بسته به موضوع و نوع آن است.

تولید محتوا کنید. فرقی ندارد موضوع پیج چه باشد. حال باید چه کنید؟ سپس فالوور هایتان که به ۱۰ کا رسید، شروع کنید با بلاگر ها، اینفلوئنسر ها و پیج های عمومی وارد مذاکره شوید. سپس با آنها وارد مذاکره میشوید و برای هر پست یا استوری که تولید خواهید کرد یک هزینهای را دریافت خواهید کرد. هزینهی هر پست یا استوری بسته به موضوع و نوع آن است. عکس تکی با مولتی پست قیمت متفاوتی دارد. بهعنوانمثال ویدیو با عکس قیمت متفاوتی دارد. اگر شما بتوانید از خلاقیت خود استفاده کنید و دید متفاوتی در این بازار پر رقابت داشته باشید به مرور زمان برندهای مختلف شما را می شناسند و با شما ارتباط برقرار می کنند. هشتگ ها نقش کلمات کلیدی در بهینه سازی وب سایت را ادا می کنند. مثلا برای فروش محصول یا خدمات، در کنار اینستاگرام، داشتن یک سایت فروشگاهی، درآمدتان را چند برابر میکند. برای این کار میتوانید از بستههای خرید فالوور اینستاگرام یا مشاورههای سایت ما استفاده کنید. درآمدی که میتوانید کسب کنید با توجه به تجربه و کارهایی که به شما سپردهشده است از یک میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان برای هر پیج است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *