چطور از اینستاگرام پول بیاوریم؟

قبل از تولید محتوا حتما باید هدف تولید محتوا در اینستاگرام را مشخص کنید. بدین ترتیب دقیقا مخاطبان هدف کسب و کار با برند آشنا میشوند. چگونگی کسب درآمد با اینستاگرام در 2021 برای افرادی که اقدام به فروش مستقیم خدمات یا کالا می کنند، با دامنه کاربردی وسیعی همراه می باشد. اگر شما قواعد فعالیت در اینستاگرام را یاد بگیری و بتونی مخاطب هدفت رو جذب کنی و بعد با دادن پیشنهاد درست اون رو تبدیل به خریدار کنی، فکر می کنی درآمدت چند برابر میشه؟ فروش هرچیزی در اینترنت ممکن است، فقط کافیست حوزهی اختصاصی خود را پیدا کنید و همچنین با جستجو کردن کلمات کلیدی و هشتگهای مربوطه، افراد علاقمند به محصولاتتان را پیدا و جذب کنید. بعنی اگر شما به صورت حرفه ای روی این برنامه کار کنید، میتوانید شغل های دیگر را رها کرده و فقط روی این موضوع تمرکز کنید. میخواهید باور کنید یا خیر درآمد های میلیونی به کسانی میرسد که در این برنامه فعالیت میکنند. مثلا اگر به روزنامهنگاری علاقهمند هستید یا فروشنده لوازم اسپرت اتومبیل هستید فالو کردن افراد علاقهمند به این فعالیتها، میتواند منجر به فالو مجدد شما شود. حتی برندهای بزرگ هم خواهان کار کردن با اینفلوئنسرها هستند و البته برندها به نرخ تعامل شما توجه خواهند کرد. This has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

بنابراین کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ به دنبال انتشار محتواهایی هستند که مشتریانشان تولید کردهاند. شما علاوه بر یادگیری کامل اینستاگرام و همینطور یادگیری چگونگی تولید محتوا و سرمایه گذاری در اینستاگرام به راحتی به کسب درآمد در اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ مشغول خواهید شد. مثلا میتوانید ویدیوهایی تحت عنوان اینباکسینگ یا همان جعبهگشایی تولید کنید و یا به عنوان یک تستر غذا فعالیت کنید. که قطعاً تمامی هنرجویان بعد از دیدن این دوره آموزشی میتونن در بستر اینستاگرام به خوبی فعالیت کرده و به کسب درآمد بالا برسن . یکی از رایجترین روشهای کسب درآمد از اینستاگرام ، نمایش تبلیغات دیگران در صفحاتی با تعداد فالوورهای بالاست. با تبلیغات. در اینستاگرام و پیجهای پرطرفدار تبلیغ کنید. انتشار تبلیغات: دسته بعدی کسانی هستندکه فقط به علت فالوور بالا با نرخ های مربوط به خود تبلیغات دیگران را به صورت پست و استوری منتشر می کنند. برخی کمپانیهای دولتی و خصوصی، هزینهی اقامت و رفت و آمد اینفلوئنسرها را تامین میکنند و در عوض از آنها میخواهند تصاویر آن شهر و منطقه را در صفحات مجازی خود منتشر کنند.

اما آیا تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر کار ساده ایست؟

روزانه میلیونها تصویر و ویدیو در اینستاگرام منتشر میشوند. امروزه بیش از 500 میلیون نفر روزانه استوریها را مشاهده و یا ایجاد میکنند. به مواردی که برای نمونه ذکر کردم دقت کنید همه اینها چیزهایی است که مردم به راحتی و با کمال میل برای آن هزینه میکنند. طی سالهای اخیر، اینستاگرام به یک فضای قدرتمند برای بازاریابی و فروش تبدیل شده است. اما آیا تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر کار ساده ایست؟ شما با استفاده از پست های اینستاگرام می توانید مخاطبانتان را به مشتری دائم و همیشگی تبدیل کنید بنابراین اعتماد سازی بسیار مهم است. پیشنهاد می کنم مقاله پربازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام را حتما بخوانید. بنابراین در این مقاله قصد دارم تا راه های کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه را به شما معرفی کنم تا با دیگر قابلیت های اینستاگرام در زمینه ی کسب درآمد بیشتر آشنا شوید. مقاله استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام را حتما بخوانید. میتوانید محتوا تولید کنید. طبق آمار مشتریان 35 درصد بیشتر، محتواهای تولید شده توسط کاربران را به خاطر میسپرند.

کسب درآمد از اینستاگرام

بر اساس گزارش Social Toaster، نود و دو درصد از افراد به توصیههای کلامی دیگران اعتماد دارند، 76 درصد از مردم میگویند که به محتوای افراد عادی، بیشتر از برندها اعتماد میکنند و 82 درصد از مشتریها پیش از خرید، نظر دوستانشان و دیگران را میپرسند. با اجرای همین ترفند، شهر Wanaka در نیوزلند توانست 14 درصد بیشتر گردشگر جذب کنند. این افراد به دنبال تصاویر، ویدئوها و محتوای جذابی که می خواهند می روند و زمانشان را صرف آن می کنند. شما یعنی در نابترین دوره تاریخ تا به حال به دنیا آمدید این فرصتهای عظیم اینستاگرام و اینترنت را هر چه سریعتر عملی کنید. بنابراین لازم است شما نیز برای معرفی محصولات و خدمات از هشتگ استفاده کنید تا محصولات، بیشتر دیده شوند. برخی برای به دست آوردن فالوور بیشتر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. در خصوص قاب گوشی باید گفت که بسیاری از افراد خصوصا دختران نوجوان به دنبال خرید قاب گوشی تزئینی و فانتزی هستند که اینستاگرام به وسیله تصاویر باکیفیت، بهترین بستر برای فروش این محصول خواهد بود. در این روش شما با ایجاد پروفایل بیزینسی در اینستاگرام سعی می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *