چطور از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

دوبلور های حرفه ای و امید می توانند دوبله ویدیو را انجام دهند. شغل ادمین این است که تمام این خدمات را یکجا باید انجام دهد. برای پیدا کردن همچنین شغلی میتوانید در سایتهای کاریابی کلمه ادمین پیج اینستاگرام را سرچ کنید. میتوانید زیر پستهایتان از هشتگها هم استفاده کنید تا در قسمت جستجوی اینستاگرام نیز پیج شما دیده شود. توجه داشته باشید که از محبوب ترین طاقچه ها در اینستاگرام ، می توان از جمله زیبایی ، مد و غذا اشاره کرد .البته ، حساب شما باید محبوب باشد و برای این منظور ، شما باید به قوانین اساسی احترام بگذارید: مشخصات شسته و رفته ، انتشارات منظم ، تعامل با سایر کاربران و غیره. اما ایدهها که ما از آنها حرف زدیم چه هستند؟ اما برخی ایدهها هستند که خود من هم اجرا کردم و نتیجه هم گرفتم. به این دلیل که دیگر مخاطب ها متوجه فیک بودن میشوند مخاطب زیادی نخواهید داشت. بهطور کل پیج عمومی با ۱۰۰ کا فالوور در ماه حدوداً چیزی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون درآمد خواهد داشت. بهعنوانمثال شخصی که واینر باشد و حدود ۵ میلیون فالوور داشته باشد، از هر استوری ۵ میلیون دریافت میکند.

کسب درآمد از اینستاگرام

بهعنوانمثال اینفوئنسری همچون صدف بیوتی برای یک استوری تبلیغاتی با ۲ میلیون فالوور، حدود ۳۰ میلیون تومان دریافت میکند. حال این افراد در طول روز حدود ۵ تا استوری تبلیغاتی قرار میدهند. مردم بعد از اینکه مرا در اینستاگرام فالو کردند پیشنهاداتی برای فالو کردن دیگر مردم به من میدهند. مثلاً کسب و کار هایی که با برند سازی قصد دارند مخاطبان و کاربرانی را به یک سمینار یا وبینار آنلاین دعوت کنند که این نوع اقدام یکی از از روش های برندسازی در اینستاگرام است. اینستاگرام نیز مانند رتبهبندی که در بالای صفحات نتایج موتور جستوجوی گوگل وجود دارد، جایی که میلیونها چشم جذب شما میشوند، یک ظرف طلای مجازی ارائه میدهد. زمانی که دنبال کنده زیادی جذب صفحه اینستاگرامی خود کنید به راحتی می توانید از اینستاگرام کسب درامد کنید. همین گوشیهای هوشمند که دیگر میتوان آن را در دست همه مشاهده کرد، برای خیلیها سودهای کلانی به همراه داشته که هیچ وقت تصورش را هم نمیکردند؛ مخصوصا خانمهایی که با کمی سرمایه و البته درایت، خیلی زود توانستهاند سلیقه و نیاز کاربران را تشخیص دهند و در عرض کمتر از یک سال، از یک پیج ساده اینستاگرامی به یک مغازه در خیابان میرداماد برسند. Post was created with the help of GSA Content Generator DEMO!

یک سرچ ساده در سایتهای آگهی بزنید متوجه این موضوع خواهید شد. تجارت شما در اینستاگرام ساده ترین کار نیست ، اما اگر به درستی سازماندهی شود می تواند درآمد قابل توجهی ایجاد کند. ولی اینکه شما کسب و کار خودتان را داشته باشید، حرفش جداست. کدام دستهبندی موضوعی پیج میتواند ما را زودتر به پول برساند؟ یکی دیگر از پردرآمدترین دستهبندی پیج ها، پیج های فروشگاهی هستند. یکی از بهترین ایده ها برای پول درآوردن از اینستاگرام بلاگر شدن است. بلاگر کسی است که در یک زمینه تخصصی حرفی برای گفتن دارد. یک هویت واقعی و شناخته شده داشته باشید: از اسامی مستعار و ناشناخته در نام کاربری خود استفاده نکنید، اگر فروشگاه، فعالیت، سایت یا برندی دارید از همان اسم در نام کاربری استفاده کنید و در غیر اینصورت از یک اسم واقعی شناخته شده. چالش برگزار کنید و از مخاطبین بخواهید آن را انجام دهند و ارسال کنند. بسیاری از افرادی که در اینستاگرام از دنبال کنندگان بالایی برخوردار هستند، با تبلیغ کردن پیج شما و حیطه فعالیتتان میتوانند فالوورهای بیشتری برای شما جذب کنند.

در صورتی که سوال و یا ابهامی دارید حتما ما در میان بگذارید. زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر یا یک موبایل هستو یک ارتباط اینترنتی با سرعت و کیفیت مناسب. خصوصا اگر قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید باید خیلی خلاق باشید. با این حال، باید بتوان از طریق تهیه تصاویر و فیلمهای باکیفیت، خریداران و فروشندگان را برای بازدید از پیج ترغیب کنید. پس سعی کنید نوآوری و خلاقیت داشته باشید. اصلا فرقی نمی کند که سایت داشته باشید، و یا در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام فعالیت کنید باید مخاطبان و کاربران داشته باشید که بتوانید از طریق آن ها درآمدزایی کسب کنید. پیمان رجبی شوید و از کسب درآمد از اینستاگرام را امتحان کنید. این عدد را در ۳۰ روز ضرب کنید، به عدد زیادی خواهید رسید. در حال حاضر اگر در اینستاگرام دوری بزنید تعداد زیادی اینفلوئنسر، صفحه کسب و کار های کوچک و بزرگ و کلی آدم معروف رو می بینید که در حال تولید محتوا اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *