کسب درآمد از اینستاگرام با 5 ایده پولساز (100 واقعی) – کتابخانه موفقیت

یا حتی در حالت بهتر یک سایت یا فروشگاه اینترنتی تاسیس کنید و به دنبال جذب ترافیک از گوگل باشید، به طور مثال استارتاپ کافه گلدون که به فروش گل و گلدان میپردازد کارش را با اینستاگرام آغاز کرد و بعد از حدود 6 ماه در کنار اینستاگرام روی سایت هم فعالیت کردند و در حال حاضر فروش خوبی هم از اینستاگرام و هم از سایت دارند. یک نکته مهم این است که اصولا در کسب و کار اینترنتی چه در اینستاگرام و چه در سایت عجله نکنید و بدانید که نیاز است چند ماهی را صبوری کنید تا کم کم به درآمد نزدیک شوید. همانطور که گفته شد لازمه کسب درآمد از اینستاگرام بالارفتن مخاطب واقعی و مشتاق به حوزه کاری خودتان است. زمان دقیقی را نمیتوان اعلام کرد، اما طبق تجربه ما، حداقل 3 ماه و حداکثر 9 ماه، یعنی به طور معمول در این بازه بیشتر افرادی که اصولی کار میکنند به درآمد میرسند. افرادی که تصمیم به لاغری گرفته اند یا افرادی که به فکر پرورش اندام شان هستند، برایشان بسیار ساده است که در اینستاگرام به دنبال آن باشند. 2- محصولات حرفه ی خودتان را در اینستاگرام بفروشید وکسب درآمد کنید. می توانید فقط به صورت آنلاین و در بستر اینستاگرام و اینترنت، محصولات خود را به فروش برسانید. Content has been generated with GSA Content Generator Demoversion!

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد از اینستاگرام همکاری در فروش اینستاگرام است، همکاری در فروش اینستاگرام برای افرادی است که نمی خواهند زحمت زیادی بکشند و یا به خاطر شرایطی که دارند نمی توانند فعالیت بسیار زیادی داشته باشند به عنوان مثال خانم خانه دار یا یک دانشجوی که وقت زیادی ندارد منظور دانشجوی مقطع ارشد به بالا همکاری در فروش اینستاگرام به زبان ساده این است که شما نه محصولی دارید و نه خدماتی دارید بلکه برای افراد خاص و کسب و کارهای خاص بازاریابی کرده و به آنها مشتری معرفی می کنید یا محصولات آنها را میفروشید و از این معرفی کردن و فروختن چند درصد سودی به شما داده می شود، که در اکثر مواقع اگر بازاریابی خوبی انجام دهید درآمدی بین یک میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان دارد. چرا باید به فکر کسب درآمد از از اینستاگرام باشیم؟ همانطور که می دانید، اینستاگرام یک فضای مناسب برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم به حساب می آید. This content was created by GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از اینستاگرام

ساخت تبلیغات و تیزر: این دسته با هنر فیلم سازی و یا عکاسی وجلوه های ویژه می توانند با ساخت ویدیو و تیزرو تبلیغات و انتشار آن کسب درآمد کنند. این عده با انتشار تبلیغ به صورت پست و استوری می توانند کسب درآمد کنند. انتشار تبلیغات: دسته بعدی کسانی هستندکه فقط به علت فالوور بالا با نرخ های مربوط به خود تبلیغات دیگران را به صورت پست و استوری منتشر می کنند. شما با افزایش ویو و بازدید پیجتان علاوه بر این که شانس خود را برای رفتن به اکسپلور افزایش می دهید می توانید در تبلیغات اینسایت خود این نکته و این اعداد و ارقام را اعتبار کار خود قرار دهید. حتی میتوانید از مشتریان خود درخواست کنید تا برای شما ویدئو بفرستند و هم چنین نظرات آنها را در بخش کپشن پستهایتان قرار دهید. به هیچ وجه تصور نکنید که اگر کاری را در اینستاگرام شروع کنید برای همیشه محدود به اینستاگرام هستید، شما میتوانید رشد اولیه خود را در اینستاگرام داشته باشید و پس از مدتی در سایر شبکههای اجتماعی مانند یوتوب فعالیت کنید.

یکی از مهم ترین نکته ها در این که پیج شما توسط افراد غریبه مشاهده شود و یا به بیان بهتر وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام شود این است که تعامل بالایی از نظر لایک، ویو و کامنت با مخاطبان ایجاد شود. اقدام به کسب درآمدهای مناسب کنند. یکی از نکات مدیریتی پیج اینستاگرام این است که چه زمانی برای پست گذاشتن مناسب است. اولین و مهمترین کاری که باید قبل از شروع بازاریابی در اینستاگرام انجام دهید ، ایجاد یک حساب کاربری تجاری است. در یک روز ابری، یک فضای آبی از دریاچه و آسمون، یه آتشفشان که دود گدازههاش با یه اختلافی در بالای کوه جمع شده بود، و پسر کولی با سازش فضا رو متفاوتتر کرده بود. یکی از نوین ترین شیوه های درآمدزایی و پول درآوردن استفاده از فضای مجازی و پلتفرم های موجود در این فضا می باشد. عده ای با تبلیغات مستقیم کالا یا خدماتی را برای شرکت های مختلف تبلیغ می کنند و از این روش درآمدزایی می کنند. شما برای این که از پیجتان درآمد کسب کنید می بایست مدیریتی منظم و شبانه روزی روی آن داشته باشید. روی چه چیزی تاکید دارید؟ برای این کار شما نیاز به افزایش فالوور و بازدید پیج خود را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *