یک کسب و کار اینستاگرامی بسازید

تا پیش از ظهور شبکههای اجتماعی نوع ارتباطات افراد و یافتن دوستان جدید محدود به محیط زندگی، محل کار یا تحصیل افراد میشد. بعد از این شبکهی اجتماعی، شبکههای زیادی در طی سالها به وجود آمدند که به دلیل دسترسی محدود به اینترنت و نبود زیرساختهای لازم، در ایران مطرح نشدند و مورد استفادهی کاربران ایرانی واقع نشدند. اگر شما هم یک برگزار کننده هستید می توانید کارهای خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید و با صاحبان مشاغل و سخنرانان مطرح ارتباط بگیرید. اینستاگرام به عنوان یک شبکهی اجتماعی تا دسامبر ۲۰۱۰ در حدود یک میلیون کاربر داشت. این شبکه اجتماعی نیز با استقبال کاربران زیادی مواجه شده است و در حال حاضر حدود ۴۴۷ میلیون نفر در آن عضویت دارند.با ورود گوشیهای هوشمند به بازار و دسترسی آسانتر به اینترنت با معرفی نسلهای جدید اینترنت همراه، نرم افزارهای پیام رسان جدیدی به بازار عرضه شدند که توانستند به سرعت جایگاه خود را میان کاربران پیدا کنند. شما تعداد زیادی دنبال کننده دارید که نمیدانید کدام یک مشتری هستند و کدام یک رقیب شما. This article was written by GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از اینستاگرام

یک نکته دیگر که میتوانم در این بخش به شما بگوییم این است که اینستاگرام کسب و کار خانگی است. تیک تاک یک شبکهی اجتماعی چینی است که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و به کاربران اجازه میدهد که ویدئوهای خود را در آن به اشتراک بگذارند. این روش سود چندانی ندارد و وقت زیادی هم باید صرف کنید ولی می تواند به عنوان یک شغل دوم باشد. روشهای دیگری هم برای کسب درآمد به صورت مستقیم و غیر مستقیم از این شبکه اجتماعی وجود دارند. این موضوع رو در نظر داشته باشید که کسب درآمد از اینستاگرام برای هر شخصی متفاوت است اما ما در این مقاله قصد داریم که چند روش عالی برای کسب درامد از اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. این روزها هر کسب و کاری نیازمند این است که عکس های باکیفیت از محصولات خود تهیه کند. اینطور ویدیوها به شرط محتوای جالب قابلیت انتشار سریع دارند و شما خیلی زود میتوانید به محبوبیت برسید و کسب درآمد از اینستاگرام رو تجربه کنید. This post was written by GSA Content Generator DEMO.

از آنجا که افراد در این شبکهها میتوانند علاوه بر اینکه به سرعت میتوانند به هرگونه اطلاعات و اخباری از سراسر دنیا دست یابند؛ میتوانند بدون هیچ محدودیتی دوستان زیادی از سراسر دنیا پبدا کنند؛ همچنین شبکههای اجتماعی این قابلیت را به افراد میدهد تا بتوانند در هر زمینهای اظهار نظر کنند و این یکی از دلایل مهم برای جذابیت این شبکهها است. موضوع اصلی که غیر قابل انکار است این است که شبکههای اجتماعی بخش اعظمی از زندگی افراد را به خود اختصاص داده است و طبیعتا نقش موثری در زندگی انسانها، جریانات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی خواهند داشت. همین امر باعث شده تا پست های شما در اکسپلور به غیر از دنبال کنندگان شما نمایش داده شود. در روش دوم نیز شما با مراجعه به دیوار یا شیپور یک سری پیج هایی را که با قیمت پایینی گذاشته اند میخرید و بعد از خرید داخل اون پست قرار میدید و تعداد فالور های ان را افزایش می دهید و سپس به قیمت بالایی میفروشید به عنوان مثال شما یک پیجی خریدید با ۱کا فالور به قیمت ۳۰ هزار تومان شما باید روی این پیج کار کنید و تعداد فالور هاشو به۱۰کا برسونید و سپس به قیمت های بالا به عنوان مقال ۹۰ یا ۱۰۰هزار تومان بفروش برسونید.توجه کنید که استفاده از روش دوم زیاد توصیه نمی شود چون ریسک نسبطا بالایی نسبط به سایر روش های گفته شده دارد.

پس از رستورانها و کافههایی که میروید پست تهیه کرده و غذای آنها را نقد و بررسی کنید. چرا که آنها می توانند لینک های مهم خود را در استوری قرار دهند تا مخاطبان را به سمت آن هدایت کنند. در این نوع همکاری، فعالان به ازای مبلغ دریافتی موظف هستند که در بازه زمانی مقرر به طور منظم به تبلیغ برند آنها بپردازند. شما زمانی که ادمینی یک پیج را بر عهده می گیرید، تمام کارهای آن پیج اعم از بخش کامنت ها و دایرکت ها را نیز بر عهده گرفته اید در صورتی که شما زمانی که تولید محتوای اینستاگرام را بر عهده گرفته اید، تنها کپشن، ویدیو و تصویر تولید می کنید. کسب درآمد از اینستاگرام برای مهاجران : اینستاگرام یکی از ده ها اپلیکیشن پیام رسان اجتماعی است که در ابتدا تنها با هدف انتقال و جابه جایی داده ها بین مردم ساخته و تولید شد؛ اما زمان زیادی نگذشت که توانست تمام اوقات فراغت افراد را پر کند و در حال حاضر هم توانسته است تمام زمان افراد را در اختیار خود بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *