۵ ایده خلاقانه برای پول درآوردن و کسب درآمد از اینستاگرام – خانه سرمایه

اینستاگرام با امکاناتی که در اختیار شما قرار داده است، تبدیل مخاطب به مشتری بسیار ساده است. شما میتوانید با پرداخت اندکی هزینه به صفحه های با فالور زیاد تبلیغ پیجتان را در انها قرار دهید.در این روش چون هیچگونه اد اجباری انجام نمی شود اکثریت ان هایی که به پیجتان وارد می شوند به مشتری همیشگی شما تبدیل می شوند و از جهتی دیگر میزان ریزش بسیار کمتری نسبط به خرید فالور خواهد داشت.توجه کنید که تبلیغ پیجتان را در صفحه های هم موضوع با موضوع کاری خودتان قرار دهید یعنی اگر موضوع صفحه شما فروش پوشاک می باشد در صفحه هایی که مربوط به فروش می شوند تبلیغ قرار دهید . همیشه کامنت های پست رقیبتان را بخوانید. اگر آب هم دستتان است زمین بگذارید و این صفحه را تا آخر بخوانید… اینستاگرام برای کاربران امکانی را فراهم کرده است تا تگ خرید را روی پستهای خودشان قرار دهند. تگ کردن دیگران مخصوصا کسانی که قصد تبلیغ صفحه یا محصولات آنها را دارید یکی دیگر از قابلیتهای جذاب اینستاگرام است. با این کار هنگامیکه کاربر در صفحه فید خود پست شمارا ببیند و روی تگ خرید کلیک کنید، به سایت شما مراجعه کرده و میتواند مستقیماً آن محصول را خریداری کند.

کسب درآمد از اینستاگرام

بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی از تجارت الکترونیکی معتقدند که کسب درآمد از اینترنت کار افراد تنبل است اما ما اعتقاد داریم که افراد زرنگ در این حوزه کاری مهم موفق تر هستند.کسب پول از اینترنت بدون داشتن سرمایه نیاز به تخصص کافی دارد و فرد باید دائم با دنیای دیجیتال در ارتباط باشد ،به مرور زمان با ظهور شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام روند کسب درآمد را متحول ساخت. حال زمان آن رسیده که تا پست های خود را در اینستا به ثبت برسانید، در واقع این بخش راز موفقیت شما در این شبکه اجتماعی است. در اغلب موارد شما باید به دنبال جذب اسپانسر باشید و منتظر نمانید تا برندها به سراغتان بیایند. یکی دیگر از پیشنهادهایی که به علی داشتیم، بهره بردن از همه امکانات اینستاگرام بود. از این رو اینستاگرام در آپدیت پاییز ۲۰۱۸ روشی را برای شناسایی ربات ها در پلتفرم خود گنجانده است که دو تکنولوژی نام برده شده را مسدود کرد. با این کار فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. مثلاً چگونه تعداد فروش را بالا ببرد، چگونه ترافیک بیشتری برای شبکه های اجتماعی آن بیاورد و … Article was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

ممکن است محصولی که شما آن را به فروش میرسانید، قابلنمایش باشد. بسیار خوب. در ادامه قصد داریم به شما نکاتی را بگوییم که در وقت و زمان شما صرفهجویی شود. ازاینرو شما میتوانید با خرید فالوور از سایت ما این مشکل را در سریعترین زمان رفع کنید. اگر بلد باشی سریع انجام بدی و مشتری گیر بیاری این یکی از کارهاییست که درآمدش میلیونیست 🙂 ، قیمت هزار تا فالوور اینستاگرام الان ۳۰ هزار تومنه ، اگر بتونی ۱۰ هزار فالوور در روز بفروشی،درواقع روزی ۳۰۰ هزار درآمد داری و برای به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اگر حرفه ایی باشی توی ۲ ساعت انجامش میدی. هنگام پست کردن محصولات توضیحات کاملی از آن را ارائه دهید تا راحتتر مشتری رغبت به خرید پیدا کند. استوری نیز باید بالای ۱۰ هزار عدد فالوور داشته باشد تا بتوانید این کار را انجام دهیم. در این روش افراد با استفاده از فالوور هایی که دارند تبلیغات پیج های مختلف را انجام میدهند. این ابزار امکان مشاهده زمان فعالیت کاربران را هم در اختیار شما قرار میدهد. Content has been created by GSA Content Generator DEMO!

به خاطر اینکه کاربران شبکه های اجتماعی محبوب در هر کشوری بسیار زیاد هستند و همین موضوع باعث این می شود تا منبع بزرگی برای افرادی که قصد کسب درآمد فراهم شود . زمان دقیقی را نمیتوان اعلام کرد، اما طبق تجربه ما، حداقل 3 ماه و حداکثر 9 ماه، یعنی به طور معمول در این بازه بیشتر افرادی که اصولی کار میکنند به درآمد میرسند. زمانی که شما یک پیج در حوزه ی موسیقی داشته باشید و اخبار و کلیپ های مربوط به خوانندگان را منتشر کنید، می توانید با مؤسسات مختلف در زمینه پخش موسیقی همکاری کنید و درآمد خوبی را از این طریق به دست آورید. ازاینرو بهتر است محصولی را که قرار است بفروشید، طرز استفاده از آن را نیز به نمایش بگذارید. می توانید تمرکز خود را روی پست های اسپانسر شده برای مارک هایی بگذارید که می خواهند مخاطبان شما را هدف قرار دهند ، که به نوبه خود شما را به یک رسانه مناسب برای انجام این کار تبدیل می کند.

This content was written by GSA Content Generator Demoversion!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *