10 راز طلایی اصول کسب و کار در اینستاگرام که نمیدانید!

9. آموزش راهکارها و ترفندها برای افزایش میزان تعامل کاربران . چرا قیمت آموزش این کسب و کار انقدر پایینه؟ اینستاگرام، بخش مهم استراتژی بازاریابی محتوای هوشمند برای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک است. تقریبا دو برابر جمعیت ایالات متحده است. سایر پلتفرمهایی که این قابلیت را دارند میتوان به یوتیوب و توییچ اشاره کرد.بینندگان میتوانند نشان حمایتی که با اشکال مختلف قلب طراحی شده است را با قیمتهای ۰/۹۹ دلار یک قلب، ۱/۹۹ دلار دو قلب و ۴/۹۹ دلار سه قلب خریداری کنند. این موضوع حتی اگر بعضی از آنها دنبال کننده شما نباشند، صدق میکند. یکی از رازهای فروش در اینستاگرام که خیلی ها به آن توجه نمیکنند داشتن تعامل مناسب با مخاطبان است.خیلی از افراد فکر می کنند با ساختن یک اکانت و گذاشتن پست ها و معرفی محصولات میتوانند به فروش دست پیدا کنند! اینستاگرام فرصت مناسب نه بلکه عالی برای اینکار است. پیشاز این رویکرد کسب درآمد از حساب کاربری اینستاگرام بهعهدهی خود صاحبان حساب بود که در برخی موارد به مسائل عجیبی میرسید؛ اما اکنون اینستاگرام استراتژی درپیش گرفته است که علاوهبر ایجاد فرصت کسب درآمد برای تولیدکنندگان، حضور اشخاص در این فضا را نیز پویاتر کند.با این تفاسیر، مسئولیت اینستاگرام برای بررسی و بازبینی محتواهای تولیدی بیشاز پیش اهمیت پیدا میکند تا بتواند با هدفمند کردن تبلیغات برندها، سرمایههای تبلیغاتی بیشتری دریافت کند. This post was done by GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از اینستاگرام

البته، در این مورد ویدئو هیچ مشکل خاصی نداشت و کاملا متناسب با موازین تولید ویدئو بود اما در بخش نظرات تخطی از قوانین صورت گرفته بود که کنترل آن امری بسیار دشوار است.جاستین اوسافسکی گفت اینستاگرام در فاز اول اجرای این طرح تمام ویدئوهای IGTV را قبل از تأیید برای کسب درآمد، توسط نیروی انسانی بررسی خواهد کرد. این قابلیت پیشاز این در لایو فیسبوک نیز اجرا شده بود که در آن بینندگان ستاره خریداری میکردند و با این کار علاوبر اعلام طرفداری خود در بخش نظرات، مبلغی را به تولیدکنندهی محتوا اهدا خواهند کرد. بنابه گفتهی اوسافسکی: «اینستاگرام در مراحل آزمایشی فروش نشان هیچ سهمی از تولیدکنندهی محتوا نخواهد گرفت؛ اما با گسترش این قابلیت درصدی را از تولیدکنندگان دریافت خواهیم کرد.»توجه اینستاگرام به بخش لایو زمانی جلب شد که درطی چند ماه گذشته که بهعلت همهگیری کووید ۱۹ و خانهنشینی اکثر مردم، تماشای لایوها حدود ۷۰ درصد افزایش داشت و بسیاری از هنرمندان با کمک لایو اینستاگرام، برنامههای زنده اجرا کردند.علاوهبر فروش نشان حمایتی، اینستاگرام اعلام کرده است که قصد دارد در ماههای آینده، فروشگاه لایو را نیز توسعه دهد. خرید نشان تنها برای یکبار در طول لایو مجاز است و با خرید آنها، اگر کاربر در قسمت نظرات چیزی بنویسد، نشانی که خریداری کرده است در مقابل اسم حساب کاربری نمایش داده میشود و نظرات افرادی که نشان خریداری کردهاند بالاتر از بقیه نمایش داده خواهد شد.

قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در زومیت را مطالعه کرده و آنها را میپذیرم. اگر شما صاحب کسب و کار هستید و فروش پایینی دارید و میخواهید کارتان را وارد اینستاگرام کنید و یا میخواهید کسب و کاری را شروع کنید ولی نمیدانید چطور فروشتان را بالا ببرید،راهکارهایی که در ادامه به شما معرفی میکنیم خیلی میتواند در افزایش فروش شما تاثرگذار باشد به شرطی که هم به آنها عمل کنید و هم کمی صبوری به خرج بدهید. تیم اجرای تبلیغات در آیجیتیوی اینستاگرام حالتها و امکانات مختلف تبلیغات را در طول سال آزموده است، برای مثال امکان ردکردن تبلیغات یکی از موارد آزمایش شده است.جاستین اوسافسکی گفت برای اطمینان حاصلکردن دربارهی نمایش تبلیغات مرتبط با موضوع ویدئو، تولیدکنندگان باید با سیاستهای کسب درآمد از اینستاگرام موافق باشند. پس از مدتی که دوستان و آشنایان از کار من تعریف میکردند، گفتند که کارهایم را بفروشم. اگر قرار باشد روی لینکی بزنند تنها لینک بیو این قابلیت را دارد پس باید بهترین لینک و بهترین استفاده را از قسمت لینک پروفایل برد. برای این کار میتوانید پیج رقیبانتان را دنبال کنید و هشتگ های پرطرفدار آنهارا شناسایی نمایید. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. Post has been created with GSA Content Generator Demoversion!

همچنین، نمایش تبلیغات در دورهی اولیهی آن متشکل از ویدئوهای ۱۵ ثانیهای عمودی خواهد بود. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. دیدگاههای فینگلیش حذف خواهند شد.11. دقت کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاههای خود را مطرح میکنند. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. زیرا شروع این طرح آنها را در رقابت با یوتیوب قرار میدهد. استفاده از هشتگ و برچسب نیز مانند کلمات کلیدی هستند که باید در زمان درست از آنها استفاده شود. اما، درادامه و بعد از گسترش قابلیت تبلیغات به تولیدکنندگان بیشتر، بررسی ویدئوها با کمک نرمافزارها و استقرار نیروی انسانی بهانجام برسد. برای مثال در سال ۲۰۱۹، تبلیغکنندگان سرمایههای تبلیغاتی خود را از یوتیوب پس گرفتند؛ زیرا گزارشی از جزئیات فعالیت افراد مبتلا به اختلال پدوفیلی منتشر شد که نشان میداد چگونه ویدئوهای کودکان را پیدا میکنند و در قسمت نظرات، دربارهی اعضای بدن کودکان با نگاهی جنسی و بیمارگونه صحبت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *