14 ایده برای کسب درآمد از اینستاگرام (✔️ ایدههای ثروت ساز) – میهن لرن

سعی کنید در مناسبتهای مختلف پستهای مرتبط با آن روز را به اشتراک بگذارید. معمولا کلیپهای کوتاه سرگرمکننده و متناسب با موضوعات روز به سرعت میتواند نظر مخاطبان را جلب کند. همانطور که میدانید اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد، این شبکه اجتماعی به خصوص در کشور ما مورد علاقه کاربران زیادی قرار گرفته است، افراد زیادی هستند که زمان زیادی را در طی روز در این شبکه اجتماعی صرف میکنند و افراد بسیاری نیز هستند که در حال کسب درآمد از طریق اینستاگرام می باشند. از آنجایی که تصاویر یکی از محورهای اساسی اینستاگرام هستند و صاحبان برندهای مختلف از اهمیت به اشتراک گذاری تصاویر مناسب و با کیفیت به خوبی اطلاع دارند، این موضوع فرصت مناسبی برای شما ایجاد میکند که بتوانید با تهیهی عکسهای جذاب درآمد خوبی کسب کنید. قسمت بعدی که در اینستاگرام وجود دارد و می توانید از آن در پروفایل خود استفاده کنید آدرس سایت است. این نکات باعث شده تا پیج شما به اندازه کافی از نظر پروفایل جلب توجه کند و جذابیت داشته باشد. اما این را نیز در نظر بگیرید که برای قرار دادن لینک خرید محصولات ما با مشکل روبهرو هستیم.

برای این کار شما باید لینک همکاری در فروش داشته باشید که برای منتشر کردن این لینک در اینستاگرام 2 روش وجود دارد که در ادامه این 2 روش را معرفی می کنیم. با استفاده از لایو اینستاگرام کارهای بسیار جالبی می توان انجام داد به عنوان مثال کتاب و مقالاتی در حوزه کسب و کارتان میتوانید معرفی کنید و یا در زمینههای دیگر با مخاطبانتان زنده صحبت کنید. پس شما میتوانید با تهیهی یک دوربین عکاسی خوب و بعد از گذراندن دورههای عکاسی و فتوشاپ، از این طریق درآمد کسب کنید. شما اگر مدارک لازم در زمینه های کسب و کار را دارید می توانید مطالب خود را به اشتراک بگذارید تا کارآفرینانی که به تخصص های شما نیاز دارند به سراغ شما بیایند. اگر سایت یا وبلاگی دارید حتما لینک آن را در اینستاگرام خود قرار دهید. با افزایش تعداد کاربران فعال در این شبکه اجتماعی شما محلی پر رونق برای تبلیغات خود دارید و جای تعجبی نیست که برند های معتبر ، بودجه خوبی را صرف بازاریابی در اینستاگرام می کنند و کسب درآمد از اینستاگرام را به یکی از اهداف بازاریابی خود تبدیل کرده اند. تعداد زیاد دنبالکنندگان عامل مهمی برای کسب درآمد از اینستاگرام است. Data has been created with the help of GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از اینستاگرام

در این روش کسب درآمد از اینستاگرام، اشخاص حقیقی یا حقوقی به دنبال فروش محصولات خود از طریق اینستاگرام هستند. در آخر میتوانید با سر فصل های پکیج آموزش کسب درآمد صفر تا صد اینستاگرام آشنا شوید و قبل از هر چیز حتما ویدیوی آشنایی با پکیج آموزشی را مشاهده کنید تا درک خوبی از این محصول بدست بیاورید. البته هر کسی نمیتواند محصولات برندها را تگ کند و از آن پاداش دریافت کند. پس بهتر است شما هم بستر دیگری را برای کسب درآمدتان فراهم کنید تا در هر شرایطی کاربران و مشتریان کسب و کار خود را داشته باشید و به هیچ وجه آن ها را از دست ندهید. توجه کنید که فروش فالوور و لایک در اینستاگرام در بین سایر راه های درآمدزایی از اینستاگرام، به یک روش زرد کسب درآمد میماند؛ هدف ما از معرفی این روش، این بود که شما را با همهی راه های پول درآوردن از اینستاگرام آشنا کنیم. برندها برای اینکه بتواند محصولات خود را به شکلی کاملا اثر گذار معرفی نمایند و فروششان افزایش یابد، از ظرفیت اینفلوئنسرها استفاده میکنند. صاحبان مشاغل میتوانند از طریق اینستاگرام محصول یا برند خود را به مخاطبان معرفی کند. توجه به یک نکته در اینجا ضروری است، مخاطب هدف شما تنها شرکتها و صاحبان مشاغل نیستند؛ افراد عادی نیز تمایل زیادی دارند که به جای رفتن به آتلیه و هزینههای زیاد، عکسهای با کیفیتی داشته باشند و آنها را در صفحهی اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند.

بیشتر مورد استفادهی صاحبان کسب و کارها قرار میگیرد. اینگونه پستها فرصت تعامل بیشتر با مخاطب را ایجاد میکند. اینستاگرام فرصت کسب درآمد را برای همهی افراد فراهم کرده است به گونهای که هم افراد مشهور و هم کاربران عادی بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند. استقبال زیاد کاربران از این شبکهی اجتماعی، این فرصت را در اختیار برخی از افراد قرار داده است تا از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنند. خب همانطور که عرض کردم کسب درآمد از اینستاگرام خیلی فراگیر شده است و خیلی از دوستان قصد دارند از اینستاگرام کسب درآمد کنند ولی به خوبی با روش های آن آشنا نیستند. بعد از آن باید عکس محصول را از فروشنده اصلی بگیرید و در پیج اینستاگرامی خود که قبلاً آن را ایجاد کرده اید قرار دهید. اگر به دنبال شما نیامدند خودتان به آنها متصل شوید، البته کسانی که انتخاب میکنید باید از اصالت بالایی برخوردار باشد. بسیاری از کسانی که در این شبکههای اجتماعی معروف شدهاند (Viral Stars) به دلیل اینکه فالوورهای زیادی دارند، توانستهاند درآمدهای زیادی را از طریق اینستاگرام کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *