17 ایده کسب درآمد از اینستاگرام

برخی از این قابلیتها به صورت اختصاصی مختص خود اینستاگرام هستند و برخی هم با تقلید از سایر رسانههای اجتماعی به وجود آمده است که هر یک از این ابزار امکان استفاده تبلیغاتی و درآمدزایی از پیج اینستاگرام را به شما خواهد داد. کاربران نمی توانند برند شما را در سایر شبکه های اجتماعی پیدا کنند. برای اینکه بتوانید فالوورهای خود را افزایش داده و از نهایت قابلیتهای اینستاگرام جهت رشد و پیشرفت صفحه خود استفاده کنید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید بهروز بودن در استفاده از امکانات این شبکه اجتماعی است. همچنین می تواند در کنار آن، با آموزش درآمد خوبی برای خود رقم بزند. در همین حین هم از روشهای گفته شده برای کسب درآمد استفاده میکنند و در نهایت صفحات را با قیمتهای بسیار بالا به کسانی که به دنبال خرید پیج اینستاگرام هستند میفروشند. اگر فردی هستید که قصد کسب درامد از اینستاگرام را دارید، ابتدا باید روشهای آن را بشناسید. Post was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

خصوصا اگر قصد کسب درآمد از طریق اینستاگرام را دارید باید خیلی خلاقیت بخرج بدهید . یکی از راههای خلاقیت که خیلی هم ساده خواهد بود گرفتن عکس از زوایای مختلف است. اینستاگرام یک اپلیکیشن برای به اشتراک گذاری ویدیو و عکس هاست. باید بهتون بگم که با فروش محصولاتی که ازشون عکس های خوب میگیرین میتونین توی اینستاگرام کسب درآمد کنین. شما میتوانید مستقیم با کسب و کارها کار کنید و یا به شبکه سیستم همکاری در فروش بپیوندید و یا هردو. اگر برنامه شما فروش محصولات خودتان است. منظور از استراتژی همان برنامه ریزی درستی است که به صورت مرتب و زمانبندی شده باید به آن عمل کنید و به تولید محتوای تصویری و ویدئویی در اینستاگرام بپردازید. اگر در حال حاضر صاحب یک برند هستید، استفاده از بستر اینستاگرام برای فروش، باید به استراتژی بازاریابیتان اضافه شود. اینستاگرام از هر چند ماه یک بار قابلیت جدیدی را به خود اضافه میکند. استفاده از این روش مواقعی موثرتر است که فعالان اینستاگرامی برای ترغیب فالوورهای خود به خرید، به آنها وعده تخفیف میدهند مانند تخفیف ۲۰٪ در هفته برای اشتراک در خدمات یا خرید تور مسافرتی. یک کسب و کار اینستاگرامی بسازید.

کسب درآمد از اینستاگرام

با این کار شما با صرف زمان کم و هزینه ای قابل قبول میتوانید محتوای مفید تولید کرده و درآمد کسب کنید. اگر فقط یکی از روش های بالا را انتخاب و به آن عمل کنید در این صورت میتوانید به کسب درآمد از اینستاگرام برسید ولی باید توجه داشته باشید که روش های بالا تنها در صورتی امکان پذیر هستند که شما فالوور های واقعی زیادی داشته باشید. داشتن یک صفحه با 1000 فالوور واقعی که مشتری واقعی کسب و کاری هستند، از یک صفحه با بیش از یک میلیون فالوور که مخاطبشان مشخص نیست چه صنفی را تشکیل میدهند، بهتر است. البته هیچ وقت در یک کسب و کار اینترنتی نباید ناامید شوید، چرا که در همه موارد صرفا تعداد فالوور بالا ملاک نیست و هدفمند بودن و مشخص بودن جامعه هدف که همان فالورها باشند در اولویت است، چرا که افراد دنبال کننده مشتری واقعی هستند و از خدمات و محصولات ارائه شده حتما استفاده خواهند کرد، اما در حالتی که بازار هدف مشخص نباشد، با لیست بزرگی از فالوور مواجه هستید که نمیدانید اصلا به کسب و کار شما ربط دارند یا خیر؟

درآمد این خانوم از فروش محصولاتش به عدد بالایی رسید و ایشان در کنار این پیج یک سالن عقد راهاندازی کردند و در حال حاضر از هر دو فعالیت خود کسب درآمد میکنند. روش کار به این شکل است که شما لینک سایتهای دیگران را در استوری و یا بیو پیج اینستاگرام خود درج میکنید و به ازای هر فروشی که از طریق پیج شما انجام میشود، مبلغی را به عنوان پورسانت برای شما در نظر میگیرند. برای کسب درآمد از اینستاگرام کمی خلاق باشید تا زودتر به نتیجه برسید. پرسش و پاسخ در ارتباط با حوزه تبلیغاتی باعث میشود تا از نظر کاربران جهت ارتقاء دادن استفاده کنید، در مدت زمانهای کوتاه لایو برگزار کنید تا کسب درآمد در اینستاگرام و خط فکریتان مشخص شود. مدلها لباس میفروشند. بازاریابان دورههای بازاریابی برگزار میکنند. خوشبختانه 54% از کاربران میگویند از شفافیت ارتباط بازاریابان با محصولات قدردانی میکنند. اینستاگرام توانسته در دنیایی که شبکههای محبوبی مانند فیسبوک و توییتر کمرنگ شدهاند، جایگاه خوبی را کسب و به بهترین نحو کاربران را به سمت خود جذب کند، پس از این موقعیت بوجود آمده باید نهایت استفاده را کرد. کافیست نام کاربری اینستاگرام خود را در آنجا هم منتشر کنید. برای بهرهمندی از آنها، به یک حساب کاربری نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *