5 روش اثبات شده برای کسب درآمد از اینستاگرام + نکاتی که باید بدانید

با اینکه در ایران هنوز به شکل قانون در نیامدهاست، اما بهتر است برای اعتماد سازی و نشان دادن صداقت خود، از این هشتگ در سه خط اول پستهای خود استفاده کنید؛ تا مخاطبانتان مجبور به گشتن در کپشن پستهای شما نباشند. اگر هنوز به این اعداد نرسیدید، نترسید. اگر قرار بود از مطالبی که در این وبینار میگویم یک دوره 10 جلسه تولید کنم و در وبسایتم به فروش برسانم مطمئن باشید قیمت آن بالای یک میلیون تومان بود چون بازگشت هزینه ای که پرداخت شده قطعی است . مجله اینترنتی مدوپیا، بعد از مدتی که دنبال کنندگان و شهرت آن افزایش یافت، میتواند به یک مرجع و رسانه در زمینه مد و فشن تبدیل شود. به عبارت دیگر، اگر شما در متقاعد کردن غریبهها برای دوست داشتن شما و اعتماد کردن به شما، خوب هستید این استراتژی به کار شما میآید. نکته دیگر اینکه اگر میخواهید بدون ایجاد مزاحمت برای مخاطبانتان فروش را انجام دهید، نیاز به یک استراتژی قوی دارید. This article has been done by GSA Content Generator DEMO!

نیاز اصلی در این نوع استراتژی تعداد فالوئر مناسب و چشمگیر و نرخ تعامل رقابتی است. در ایران برای شروع کار مناسب هستند. برخلاف محتوای با حامی مالی ، این استراتژی کمتر در مورد گسترش آگاهی و بیشتر در مورد فروش است. جذابیت این استراتژی این است که مستلزم بازاریابی بدون هیچ گونه دردسرهای تجارت الکترونیکی است: نیازی نیست محصولی تولید کنید و یا سفارش بگیرید. از آنجایی که اینستاگرام، تگ قیمت و Checkout برای خرید و فروش اراده دادهاست؛ دیگر نیازی به گذاشتن لینک در بایو پروفایل خود ندارید و مخاطبانتان براحتی میتوانند خرید کنند. در صورتی که اگر تبلیغ توسط یک پیج متفاوت از حوره کسب و کارتان انجام شود, افراد کمتری به سمت پیج شما خواهند آمد. اگر سایتی دارید از کاربران خود بخواهید صفحه اینستاگرامتان را دنبال کنند و یا اگر در تلگرام کانال و یا گروهی دارید حتما در پستهایی که به اشتراک میگذارید به اینستاگرام خود اشاره کنید. محصولی را برای همکاری در فروش انتخاب کنید که قبلاً فروش خوبی داشته و از مشتریان نظرات خوبی دریافت می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

توجه داشته باشید که برای به اشتراک گذاری هر کدام از لینک ها دو گزینه در اختیار دارید: لینک کردن به بررسی هایی که برای محصول فروش رابطه ای نوشته شده اند یا لینک به محصول اصلی. به علی گفتیم که میزان کسب درآمد از اینستاگرام، به خود تو بستگی دارد. لازم است هر کسب و کاری که میخواهد با شما کار کند، اول از خود بپرسید « این تبلیغ با برند شخصی من همخوانی دارد؟ در نهایت این برند شخصی (Personal Brand) شماست که مردم میشناسند و باید برایتان مهم باشد. پس برای اینکه در بین این همه پیج سرگرم کننده بتوانید موفق باشید باید ایدهها و خلاقیتهای خودتان را بکار بگیرید و به هیچ وجه کپی نباشید. شما فقط باید خودتان باشید و در مورد محصولات و خدماتی که استفاده میکنید صحبت کنید. با برندهایی که خودتان دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید و به آنها بگویید چه چیزی میتوانید به آنها ارائه دهید. شما میتوانید به راحتی در پیج شخصی خودتان آموزش بدهید و بخش عظیمی دیگر از آن را به فروش برسانید. تبدیل به یک کارآفرین شوید و محصولات خودتان را به فروش برسانید. شما خودکارهای مورد علاقه خود، یا ریمل مژه و ابرو، یا غذای سگ را به مخاطبانتان توصیه میکنید و برای خرید محصول یا لینکی را معرفی میکنید و یا کدی را با تخفیف اندک ارائه میدهید.

اگر هیچ علمی در مورد ساخت یا وبسایت ندارید، از سازندگان سایت و سیستمهای مدیریت محتوا (وردپرس) استفاده کنید. بلاگری یعنی در یک حوزه خاص مانند گردشگری یا مد و هر حوزه خواص دیگر تولید محتوا داشتن. در پلتفرمهایی که برای اتصال کسب و کارها و اینفلوئنسرها وجود دارد، حضور داشته باشید تا برندها شما را بشناسند. وقتی کلمه اینفلوئنسر را میشنوید، اولین چیزی که به ذهنتان میرسد، ممکن است پستهایی با حمایت مالی کسب و کارها باشد. به عنوان یک اینفلوئنسر، مطالب را با حمایت مالی کسب و کارها پست کنید. یکی از کارها برای بیشتر دیده شدن ارتباط با پیج های دیگر است برای مثال اگر پیجی تعداد فالوور هایش اندازه شما باشد میتونید به طور رایگان تبادل داشته باشید و هر دو پیج یک دیگر رو تبلیغ کنید. بسیاری از کاربران وقتی می خواهند یک محصولی را از یک شرکتی بخرند می خواهند از صحت محصول و معتبر بودن شرکت و برند ان اطمینان حاصل کنندوو بیشتر کاربران هم برای این موضوع به راه های ارتباطی ان شرکت قبل از خرید توجه می کنند که اگر مشکلی در خرید داشتند به کسی می توانند پیام دهند یا خیر به همین منظور هم درج اطلاعات تماس و شرکت در زیر محصولاتتان به خوبی میتواند نگرانی کاربران را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *