6 روش برتر کسب درآمد اینترنتی در سال 1399

چطور میتوانید به بهترین شکل خودتان را به بقیه معرفی کنید؟ پیشنهاد میکنیم همیشه هم بهدنبال پیداکردن بهترین راهکارها نباشید. یکی از بهترین کارها شرطی کردن مخاطبان است. خیلی از کسبوکارهای موفق یا پیجهای پربازدید با تست کردن هشتگهای ریز و کوچک، توانستهاند هشتگهای پربازدید و کمرقابت را پیدا کنند. شما هم میتوانید با استفاده از قابلیت close friend چنین حسی را در مخاطبانتان ایجاد کنید و تعامل بیشتری را جذب کنید. چیزی که اینستاگرام در زمان نمایش پستها به آن توجه میکند، میزان تعامل آنهاست نه اینکه کدام جدیدتر است و کدام قدیمیتر! طبق آخرین تغییرات در اینستاگرام، پستها دیگر طبق زمان انتشار به کاربران نمایش داده نمیشوند و ممکن است پست شما که همین الان آن را منتشر کردید، به انتهای feed مخاطبان برود و اصلاً توسط خیلی از آنها دیده نشود! اگر سایر پیج ها کسب و کار شما را تبلیغ کنند, درنتیجه ممکن است افراد بیشتری شما را فالوو کنند. طراحان گرافیک می توانند به سایر کسب و کارها در زمینه ی تولید محتوا و طراحی آن کمک کنند و یا آموزش هایی برای این افراد در پیج خود منتشر کنند. حضور پرقدرت در شبکه های اجتماعی دیگر فقط برای کسب و کارها نیست و تبدیل به یک امر ضروری شده است. This data was written with GSA Content Generator Demoversion!

از تصاویر با کیفیت و فیلم های خلاقانه استفاده کنید: چون اینستاگرام یک شبکه مبتنی بر تصویر است, حتما از تصاویر با کیفیت استفاده کنید. تولید محتوا برای شبکهی اجتماعی مانند اینستاگرام، مانند نامی که دارد آسان نیست و برای این کار و نتیجه گرفتن از آن باید حتما به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مراجعه کرد. بهغیراز این موضوع برای اینکه بتوانید بیشتر فالوور بگیرید، باید به اکسپلور اینستاگرام هم توجه ویژهای داشته باشید، چراکه اگر بتوانید پای پستهایتان را به اکسپلور بکشانید، خیلی راحتتر از قبل میتوانید جلب توجه کنید. همچنین میتوان عنوان داشت که افراد معروف یا به اصطلاح سلبریتی ها که دارای محبوبیت و دنبال کنندگان (فالوور) زیادی هستند. روش دوازدهم این است که برای اینکه خودتان را به دیگران معرفی کنید اول شما دنبال کننده باشید و دیگران را فالو کنید و افرادی را فالو کنید که از نظر کاری و فکری به شما نزدیکتر از سایر کاربران باشند. همانطور که می دانید اغلب افراد در اینستاگرام به دنبال سرگرم شدن هستند. مهمترین نکته در در این نوع پیج ها تولید محتوای آن می باشد که نباید به هیچ وجه محتوای تان کپی از جای دیگر باشد. هر چقدر فالوور های پیج بالاتر باشد راحت تر و وسیع تر می توان به درآمد عالی از اینستاگرام رسید. Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

فالوور فیک نخرید . از قرار دادن نامهای فیک و غیرواقعی برای صفحه خود دوری کنید. در ادامه هم استوریهای متفاوتتری برای این دسته از کاربران منتشر کنید تا آنها احساس نزدیکی بیشتری به شما کنند و سریعتر تبدیل به خریدار محصولاتتان شوند یا راه شما را برای رفتن به اکسپلور باز کنند. حضور بیشتر کاربران در این شبکهها به شما این فرصت را میدهد که بتوانید بیشتر با این کاربران در ارتباط باشید و بازخورد کار خود را از نظرات کاربران شاهد باشید. با توجه به اینکه همیشه میشه پیج خریداری شده بازگردانده شه این راه کمی ریسکیه ولی خب اگه امکانات رو دارید رشد و بعد فروش پیج همیشه راه خوبی برای کسب درآمد بوده . برای اینکه هر چه زودتر تولید محتوای خود را آغاز کنید، به وبسایت رسا مراجعه کنید و با کارشناسان این تیم حرفهای در تماس باشید که بتوانید هر چه سریعتر از این پلتفرم سود به دست آورید. فوت و فنهایی که این افراد در طی سالهای تجربه به دست آوردهاند را هر فردی ندارد و به همین دلیل نباید با هر روشی سراغ تولید محتوا در اینستاگرام رفت. بسیاری از کسانی که در این شبکههای اجتماعی معروف شدهاند (Viral Stars) به دلیل اینکه فالوورهای زیادی دارند، توانستهاند درآمدهای زیادی را از طریق اینستاگرام کسب کنند.

اضافه کردن هشتگهای شلوغ به پستهای اینستاگرامی در نگاه اول شاید معقولانه باشد، اما اگر قرار باشد اصلاً پستتان در آنها به دلیل رقابت بالا دیده نشود، چه فایدهای دارد؟ خیلی مواقع ممکن است یک هشتگ دورافتاده که پستهای زیادی هم برایش منتشر نشده، خیلی بازدید زیادی داشته باشد. همه ی ما روزانه ممکن است ساعت های زیادی را در اینستاگرام باشیم، اما آیا به پتانسیل های کسب درآمد در اینستاگرام بدون سرمایه فکر کرده ایم؟ به طور کلی کسب درآمد از اینستاگرام کار آسانی نیست و با توجه به همه مهارتها و نکاتی که گفته شد باید تمام تلاش خودتان را به کار بگیرید تا نتیجه خوبی را کسب کنید. چطور باید انها را انتخاب کنم؟ چطور باید از هشتگ ها استفاده کنم؟ برای این کار، باید ابتدا ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار میدهد را خوب بشناسید. درواقع خیلی از راهکارها را خود شما باید با تستکردن پیدا کنید! در ادامه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام به روند کار با Foap اشاره خواهیم کرد. یا یک درآمد جزیی در حد شغل دوم دارد؟ ترفندهای اینستاگرام که در ادامه از آنها صحبت میکنیم اغلب بهدرد کسانی میخورد که میخواهند از اینستاگرام کسب درآمد کنند، اما با این حال صاحبان پیجهای شخصی هم میتوانند از آنها برای افزایش فالوور استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *